Testosteron patří k sexu jako voda do sklenice

Jak nejlépe zvednout mužům hladinu testosteronu přirozeným způsobem? Na prvním místě je to vždy milující partnerka. Pochopitelně by měla být pohledná, protože ženské tělo patří k tomu nejkrásnějšímu, co existuje, ovšem kromě toho je zásadní její duše – osobnost, nejlépe sebevědomá, dostatečně srdečná, otevřená, empatická, nesobecká, laskavá a vlídná. Jestliže se vám podaří takovou dívku najít, je to víc, než výhra v loterii.

dívka v autě

Ženské tělo přirozeně zvyšuje hladinu testosteronu

Že jsou pro muže sexuálním stimulem ženská ňadra, boky, pupík, hýždě a vagína, je jasné, ale to není zdaleka vše, co posílí tvorbu testosteronu.

Vzrušující ženské nohy

Je všeobecně známo, že většina mužů s oblibou sleduje ženské nohy, samozřejmě pokud jsou krásně tvarované a přiměřeně svalnaté. Patří to k ženské postavě stejně, jako široké boky a pevná ňadra. Krásu ženských nohou si muž vychutná i v posteli, zejména při misionářské poloze, ale i v některých jiných pozicích. Nohy jsou samy o sobě silným stimulem pro zvyšování hladiny testosteronu, a pokud se milujete v ranních hodinách, kolem osmé, kdy je hladina testosteronu nejvyšší, bude to určitě krásný zážitek. Krása ženské postavy navíc vynikne v přirozeném denním světle.

žena na houpačce

Na co bychom vás také rádi upozornili, jsou chodidla. Jejich zajímavé tvary a růžová barva také stimulují tvorbu testosteronu, a co si mnoho lidí neuvědomuje, přímý pohled na chodidlo je odrazem pohledu na celé lidské tělo, protože na chodidlech se nachází reflexní (masážní) body pro všechny části těla a vnitřní orgány. Když se přítelkyni díváte na chodidlo a laskáte jej, jako kdybyste se milovali s celým jejím tělem.

Když se zrovna nedaří

Každý z nás se občas dostane do situace, že se nedaří, a ani ráno se nedostaví erekce. Většinou za to může nevhodná životospráva a stres. Snažte se proto zlepšit životní styl a vyhýbat se stresu a zároveň si můžete vypomáhat adaptogeny, což jsou bylinky na zvýšení testosteronu a potlačení stresu. Patří sem například Ženšen a Kotvičník zemní. Nebudete pak už potřebovat vědět, kde koupit Viagru.