Můj ples

Chodíte někdy do secondhandů? Pokud ne, tak já sama bych vám to chtěla samozřejmě doporučit. Protože já sama chodím do second handu asi dvakrát týdně a musím uznat, že je to opravdu kvalitní a perfektní zboží. Já sama se tam vždycky nakoupím opravdu tolik oblečení, že proto mám plné skříně. Ale ne, nemám vůbec žádné výčitky, že shromažďuji oblečení. Vždyť je to oblečení z druhé ruky, takže vůbec nekupuji nové a nové zboží dokola. A navíc když potom tohle oblečení ze secondhandu už nevyužiji anebo je nechci nosit, tak je rozdám dále. Takže vlastně tohle oblečení ze second handu nosí minimálně tři lidé.

Ples byl super.

Mě se tohle líbí a tento způsob odívání mi přijde naprosto praktický a také ekologický. Protože si vezměte, kdyby neexistovaly náhodou second handy. To by mě velmi mrzelo, baví mě second handy. A když jsem potom měla jít na ples, na který mě pozvala moje kamarádka, tak jsem si řekla, že si musím pořídit opravdu nějaké krásné a luxusní šaty. Ovšem jsem ale nevěděla, jaké. Navíc tyto šaty byly v buticích anebo v různých obchodech velice tak drahé, že jsem si je vůbec nemohla dovolit. Takže moje maminka mi řekla, ať se jdu podívat do second handu. V second handu mají prý zrovna nové zboží.

Second hand mě baví.

I když si myslím, že bych tam nic extra nesehnala, protože jsem chtěla mít nějaké kvalitní, krásné šaty, tak nakonec na tom ale zašla. A musím uznat, že právě v second handu měli opravdu tak nádherné šaty a další zboží, že jsem nedokázala odolat. Dokonce jsem si pořídila dvoje šaty ze second handu. Musím uznat, že jsou opravdu nádherné, šaty ze second handu jsou tak vysoké kvality, že jsem tomu nemohla věřit. Dokonce jsem si šaty ze second handu sehnala krásné značkové, takže jsem byla opravdu nadšená, že jsem do tohoto secondhandu vůbec šla. Když potom moje kamarádka viděla, jaké mám šaty, tak mi řekla, že jsou opravdu úžasné a že nikdy nevěděla, že v second handu může najít takové šaty. Takže jsem kamarádce řekla, že klidně další den tam můžeme zajít spolu a že si určitě vybere něco, co se jí bude hodit.