Auto nonstop


Vozový park v České republice není nejnovější. Spousta lidí má auto starší 15 let, a zatím se nechystají kupovat nové. Někteří v tom ani nevidí smysl, když nám EU plánuje zakázat spalovací motory. Proto tolik lidí stále jezdí starými auty – někdo si je dokonce zvládne opravit sám. Na starší auta stále seženete dostatek náhradních dílů, jejich cena je nízká a většinou nejsou vybavena moderními funkcemi, které by mohly provoz auta ztížit – klasik říká, že čím méně elektroniky v autě je, tím líp.

škoda fabia

Jenže u starších aut je vyšší pravděpodobnost, že se vám porouchá. I když zrovna odjedete ze servisu, zanedlouho se vám může pokazit něco dalšího. Snad každý se už někdy ocitl v situaci, kdy nutně potřeboval auto, a přesně v tom momentu třeba nenastartoval. Protože je auto spotřební věc, opotřebovává se, a prostě se to stane. Jenže většinou se to stane v tu nejméně vhodnou dobu. A pokud nemáte nikoho kdo by vám auto půjčil, může to být celkem problém. Můžete se obrátit na nás. Jsme jedna z největších a nejdéle fungujících půjčoven. Naše půjčovna aut Praha je tu pro všechny kteří hledají pravidelně servisovaný a spolehlivý vůz, a to nejlépe hned.

řízení auta

Jaké auto vám můžeme půjčit?
V naší nabídce najdete osobní i užitkové vozy. Pro nenáročné tu máme třeba starší Škodu Fabia, a to v krátké i dlouhé verzi. Pro milovníky moderních aut poslouží třeba nejnovější Škoda Octavia, též sedan i kombi. Jestli potřebujete odvézt více lidí a nebo se stěhujete, můžete si vypůjčit některou z našich dodávek.

Všechny naše auta jsou technicky v pořádku, mají plné nádrže a dálniční známky. U nás neplatíte navíc za kilometry, jen dočerpáte palivo. K vypůjčení auta potřebujete vratnou zálohu a dva průkazy totožnosti. Naše autopůjčovna je tak populární, protože máme skvělá auta, nízké ceny a hlavně se k nám dovoláte ve dne i v noci.