Kvalitní nářadí


Také patříte k těm lidem, kteří chtějí mít doma úplně všechno, i když to všichni nepotřebují? Protože já si vzpomínám, že když otec si zařizoval už konečně svou novou garáž, protože my máme dvě, tak stále otec dokola opakoval, že bude mít v té garáži úplně všechno, že potom se doma nestane nic, aby na to něco neměl. Měl tím na mysli různé opravy a tak podobně. Proto jsem se otce zeptala třeba jaké nářadí by potřeboval a jaké třeba ještě nemá. Otec se vždycky smál a řekl mi, že už má úplně všechno. Takže kolikrát jsem také za ním přišla do garáže, kde jsem se potom ptala třeba na různé nářadí anebo jak se to jmenuje anebo jak se to používá.

Vždy chci být všechno kvalitní.

Otec mi vždycky všechno rád vysvětloval, protože si chtěl zamachrovat, že on všechno ví. Jenomže potom přišlo na lámání chleba a soused si potřeboval od otce půjčit vrták s kuželovou stopkou. A otec najednou se zarazil a zhrozil se a přemýšlel, jestli vůbec má doma vrták s kuželovou stopkou. Abych se přiznala, sice jsem to neměla tak úplně přesně spočítané, ale řekla bych, že možná tak ke stovce typů a druhů nářadí tam fakt otec měl.

Mějte po ruce nářadí.

A to jako klobouk dolů, měl tam toho hodně, ale zrovna ten vrták s kuželovou stopkou tam vůbec neměl. Otec byl úplně červený a rudý, úplně měl nervy a byl naštvaný, že zrovna tohle nemá, když to potřeboval soused, se kterým si vždycky všechno záviděli. Hlavně ať se nezlobí, že žádný člověk není neomylný a že nikdo není superman. Jednoduše vrták s kuželovou stopku si dokoupí anebo se s tím smíří, že to prostě nemá. Nakonec to dopadlo tak, že si otec asi o týden později vrták s kuželovou stopkou pořídil na internetu s velmi kvalitního k obchodu, kde mají samé kvalitní zboží. Otec byl tedy spokojený a v budoucnu si řekl, že už nikdy nenechá nic náhodě. Já také vždycky všechno dávám raději do zásoby.