Párty Alias

V současné době patří mezi nejoblíbenější desková hra Párty Alias. Která je na trhu v několika variantách. A tak si ji mohou zahrát jak děti, tak senioři. Pokud hledáte dobrou zábavu při posezení s přáteli, určitě neuděláte chybu, když jim nabídnete Párty Alias Ženy versus muži. Obsahující kromě hracího plánu 400 karet, na kterých je natištěno 2400 slov.  Přesýpací hodiny, měřící hráčům čas, 2 figurky. A samozřejmě pravidla. Jak už je v názvu hry uvedeno, tuto variantu hrají proti sobě dva týmy. Ženy versus muži. Čímž vzniká potřebné napětí hned od počátku. Protože kdo by nechtěl dokázat svým drahým polovičkám, že je pohotovější a vyhrát.

Hrajeme si

Párty Alias Souboj generací je rovněž velmi oblíbenou zábavou při rodinných setkáních. Ve kterých si svoje znalosti poměří nejen rodiče se svými dětmi. Ale ráda se přidá i babička s dědečkem. Tato verze je postavena pouze na slovním projevu. A to přímo generačním. Kdy děti musí vysvětlit slova, která používají jejich rodiče a naopak. Což bývá občas opravdu úsměvné. Výrazy ze světa dnešních náctiletých jsou pro starší generaci opravdovým oříškem. A opačně. Kdy prarodiče vnesou zastaralé a dnes už nepoužívané výrazy. Tím, že je čas omezen přesýpacími hodinami, bývá mnohdy složité se stručně, jasně a rychle vyjádřit.

Hrací karty

Hádej kdo jsi je stejně oblíbenou variantou Párty Alias, kterou si dobrou náladu vytvoří jak mladší, tak starší generace. Hra, ve které opět nechybí přesýpací hodiny a herní plán. Na kterém je 6 figurek a 200 karet se 600 postavami. A zapomenout nelze na 6 čelenek, které si všichni hráči nasadí na hlavu. A na nichž jsou všechny údaje, které musí protihráči uhodnout. Ať už to jsou postavy z filmů, známí herci či zpěváci, povolání, národnosti. Hlavním mottem této hry je zjistit, kdo jsi.  Hlavně dříve, než se přesypou hodiny. Vyhrává ten, kdo se dostane na herním plánu nejdál. Přesně podle určeného počtu kol. Ať už si vyberete kteroukoliv variantu Párty Alias, salvy smíchu jsou zaručeny.