Nečekaná událost


Jistě to znáte sami a pokud ne, tak to buďte hodně rádi. Ony tyhle nečekané události ve velké většině případů nezavdávají příčinu k veselé náladě a smíchu. I když mohou být takoví lidé, které to pobaví. Ano, když vám třeba stříká voda ze zdi mohutným proudem na podlahu, může vás to asi i bude dosti štvát. Ono se není co divit. Zato sousedka bude z toho mít neskonalou radost. Některá se bude chechtat nahlas a prohlásí, že vám to patří. Druhá to bude popírat, ale v duchu se bude smát ještě více než ta první. Jediná, která se smát nebude, to nebude ta, která vám to nepřeje, ale ta, která bydlí pod vámi a voda jí teče ze stropu do nového televizoru.

instalatér

Je jisté, že taková situace přivede normálního člověka k nenormálnímu chování. Inzultace sousedek však k ničemu nepovede, nanejvýš tak k přivolání jejich manželů a druhů, kteří budou svou spolupachatelku, pardon, spolubydlící bránit a může tak dojít k další inzultaci. Situace se tak může stát poněkud nepřehlednou. Je možné, že facky budou lítat na všechny strany a nikdo nezavolá havarijní službu. Což je ovšem drobná chybička, která se vloudila. Ale to nevadí, alespoň bude voda i na schodech ven a řekněte sami, který panelák má tak hezké vodopády na schodech? No vidíte, žádný. Otázka zní, kdo pak bude asi hradit škodu. Schválně hádejte a můžete klidně i třikrát. Máme čas, nikam nespěcháme, nám ta voda neteče.

instalatéři

Nuže, když pak budete počítat škody, které vám asi pojišťovna nezaplatí, tak si znovu uvědomte, že mít telefonní číslo havarijní služby hned po ruce není nikdy moc od věci. Kdyby se ihned zastavila voda, byly by škody minimální a to mohli klidně udělat oni, pokud si nikdo nevěděl rady. Takže si nyní v klidu klikněte na odkaz výše, a telefonní číslo které tam najdete si pečlivě zaneste do mobilu, abyste mohli příště ihned reagovat.