Krásný veliký dům


Také máte své sny a nebo přání, jako například takový sen, že byste chtÄ›li bydlet ve velkém domÄ› a nebo v malém bytÄ›? Mnoho lidí stále pÅ™emýšlí, jestli je výhodné bydlet ve velkém domÄ› a nebo v malém bytÄ›. Já si myslím, že je to také hlavnÄ› záleží na tom, kolik máte financí a nebo jak budete pÅ™i bydlení vlastnÄ› postupovat, protože pokud tÅ™eba máte nároÄnou práci, kde jste tÅ™eba opravdu hodnÄ› Äasu a chodíte Äasto z práce domů pozdÄ›, tak si myslím, že by vám asi vyhovoval nÄ›jaký menší byt. Mnoho lidí dokonce to dÄ›lá také tak, že si pořídí dva malé byty. Jeden mají tÅ™eba nÄ›kde v zahraniÄí, spíše nÄ›kde v teple. Kde je stále teplo a že vždycky na zimu jedou tam, aby byly stále v teple. Takže si nÄ›kdo pořídí malý byt nÄ›kde tÅ™eba u moÅ™e v Itálii a na zimu jezdí právÄ› do Itálie a jinak to je obrácenÄ›.

V malém bytě bych být nechtěla.

Co se týká ale mě, tak já vždycky dávám přednost hlavně velkému domu. Vždyť nestojím ani tak o cestování, spíše chci mít opravdu krásný rodinný dům někde na vesnici a mít velikou zahradu. Mnoho lidí stále také dokola opakuje, že si myslí, že třeba veliký dům by stál také nějaké velké peníze, jenomže tohle není pravda. Není to tedy úplně sice jednoduché a je logické, že veliký dům bude stát více peněz než třeba malinký byt.

Moc se mi líbí veliké domy.

Také to záleží na tom, kde vlastnÄ› bude váš byt anebo dům situovaný. Je logické, že když bude tÅ™eba nÄ›co úplnÄ› nového a bude to v centru Prahy, tak to může stát i dvakrát více, než kvalitní rodinný dům nÄ›kde na vesnici. Tady si to ÄlovÄ›k musí jednoduÅ¡e promyslet, ale zase je pravda, že v Praze ÄlovÄ›k vydÄ›lá více penÄ›z, takže to zase nebude tak veliký finanÄní rozdíl. Záleží, kde pracujete a nebo kde bydlíte. Nakonec ale stejnÄ› záleží na vaÅ¡em rozhodnutí a nebo na tom, jaké máte finance a jestli si opravdu můžete dovolit nÄ›jaký veliký drahý dům se zahradou.