Jak skladovat pivo


Také jistě doma máte nějaké úložné prostory, které využíváte, když potřebujete něco někam na nějakou dobu skladovat? Mně se tohle také velice často stává, a to hlavně z toho důvodu, že bydlíme ve velkém domě, kde je opravdu málo úložných věcí. Myslíme si s partnerem, že bychom také mohli pořídit některé úložné boxy, protože máme doma opravdu tolik věcí, že to ani kolikrát nedokážeme spočítat. Kolikrát také říkám partnerovi, že bychom se mohli něčeho zbavit, že máme něčeho až nadbytek, jenomže můj partner je takový sběratel a myslím si, že by se asi ničeho nevzdal a možná by snad ani nepřežil to, kdybych se něčeho zbavila.

Hlavně muži mají rádi pivo.

Proto jsem byla ráda, když alespoň partner přistoupil na takovou věc, že uděláme alespoň jednu místnost, kam budeme dávat věci, které nepotřebujeme anebo které ani v dohledné době nebudeme potřebovat a nebudeme je využívat. Proto jsem byla ráda, když partner pořídil nějaké stohovatelné boxy a také přepravky na pivo. Můj partner je bohužel veliký milovník piva. Není to jenom tak, že by se dal třeba jenom jedno nebo dvě piva za den, ale on si jich třeba dá čtyři anebo i pět piv za den. Proto můj partner si pořídil přepravku na pivo. Musím uznat, že sice přepravka na pivo je velice hodně praktická a také šetří místo, ale zase mi vadí, že partner pije ve velkém množství pivo.

Pivo obsahuje vitamin B.

Sice já si dám občas taky, ale já vypiji možná tak tři piva za měsíc, kdežto partner tohle zvládne za jeden den. Řekněte mi, není to moc? I když je pravda, že on si kupuje skoro to nejlevnější pivo, ale i tak to leze do peněz, a to nemluvím o tom, že je to velice nepříjemné a potom mému partnerovi smrdí z úst, protože mi velice smrdí pivo. Takže nevím, co s tím partner bude dělat do budoucna, protože jestli bude pít ještě čím dál tím víc, tak se s tím samozřejmě rozejdu. Pokud i vy, ale máte doma někoho, kdo má rád pivo, tak vám také doporučuji přepravku na pivo, která vám alespoň ušetří místo a nebude vám nikde v tašce cinkat pivo.