To nejlepší pro vaše miminko


Co se týče výbavičky pro miminko, je dobré s jejím pořízením nečekat až bude miminko tady, a je mnohem lepší si udělat předem seznam, kterého se budete držet. Pokud byste kupovali všechno co vidíte třeba u kamarádek nebo celebrit, stálo by to opravdu spoustu peněz. Jednou z věcí, kterou opravdu není nutné mít před narozením miminka připravenou, je kompletně hotový a vybavený pokojíček. Nejméně první měsíce života bude miminko s vámi v ložnici, ať už ve vaší posteli nebo ve své postýlce, takže zbrusu nový pokoj využijete nejspíš až za rok či ještě za delší dobu.

matka a dítě

Důležitější je nakoupit podle aktuální potřeby
Do výbavičky pro miminko byste neměli zbytečně kupovat například kosmetiku, protože nikdy nevíte jaká miminku sedne. Novorozenci mají opravdu velice jemnou pokožku, a může se stát, že byste zbytečně vyhodili spoustu peněz za něco, co nevyužijete. Nekupujte ani věci k přípravě umělého mléka, příliš mnoho hraček a nebo obrovské množství oblečení.

Výbavička pro miminko https://www.kojeneckeobleceni.cz/ by měla obsahovat jen plenky a od každého druhu oblečení pár kusů. Nevíte jak vaše dítě rychle poroste, takže by některé kousky nemuselo vůbec mít na sobě. Oblečení kupujte vždy podle ročního období, kdy se má dítě narodit. Proto zbytečně nekupujte hromady oblečení předem. Stačí mít doma naprostý základ v podobě dupaček, body, svrchního oblečení a sezonních kousků. Je lepší mít doma jen pár kusů a v případě potřeby dokoupit, protože dnes máte obchody na každém kroku.

dítě ve žlutém

Co vám bude doma chybět, to nebudete mít problém koupit, a to ani co se týče oblečení. V každém městě jsou obchody s dětským zbožím, nebo můžete využít e-shop. Při nápojů oblečení dbejte na to, aby bylo vyrobené z bavlny, bambusu nebo mušelínu, a raději se vyhýbejte levným řetězcům – oblečení může obsahovat spousty chemikálií, které nejsou vhodné pro malé děti.