Těšíte se na lyže či běžky?


Nejlepší je to řešit už nyní, abyste se pak nemuseli nějak zbytečně handrkovat s vašimi kolegy o to, kdo, kdy a kam pojede na dovolenou. Pokud chcete vyrazit mezi vánočními svátky, je na čase si už něco zarezervovat. Udělejte to a pak se už jenom můžete těšit. Jenomže ouha! Vzpomněli jste si, že už jste se v loňském roce těžko mohli dostat do vašich oteplováků, že jsou vám krátké rukávy u zimní nepromokavé bundy, že nemáte kvalitní šátek pod helmu na lyže, že vás budou zebat ruce, protože vaše bývalé rukavice jste už byli nuceni vyhodit, protože byly děravé a nejlepší léta měly za sebou? Nakupujte si toto vybavení ještě dnes a za výhodné ceny, než začne sezóna, můžete ušetřit opravdu až několik procent, tím pádem si toho budete moci dokonce třeba pořídit i víc, abyste se pak nemuseli stresovat tím, že nemáte na převlečení propocenou funkční mokrou mikinu.

cyklo

A nemusí se jednat jenom o lyžování nebo běžkování, vždyť přeci v zimě můžete vyrazit i na kolo. Myslíte si, že jsme se už zbláznili? No a proč ne, když obléknete kvalitní funkční tričko z merino vlny, které vás krásně zahřeje, navíc vás nebude studit, až se zapotíte, proč ne, když můžete obléknout bundu, která neprofoukne, ani nepromokne?

kolo

Dávno už nemusíte mít předsudky, že v zimě se nedají dělat žádné sporty kvůli počasí. Nejenom, že se v našich končinách bohužel rapidně otepluje, ale také máme k dispozici kvalitní ostatní cyklodoplňky, které vás dokáží ochránit v různých druzích počasí. Navíc je pak můžete využít i na jiné sporty, třeba takový šátek na krk je velice flexibilní věc, kterou můžete si dát třeba i jako čelenku nebo můžete použít jako pokrývku hlavy pod helmu. Většinou bývají bezešvé, takže vás nikde nic netlačí, a můžete ho opravdu vyzkoušet všema možnými způsoby. K tomu kvalitní spodní prádlo, kvalitní ponožky, všechno funkční, na lyže, na běžky, na kolo, na cokoliv, na procházku! Využijete toho. Nebo to už objednejte jako vánoční dárky.