Polystyren na strop


Pokud také se chystáte, že budete něco zateplovat, tak je opravdu podle mého názoru ten nejvyšší čas. Můžete si vybrat určité typy a druhy zateplování. Já bych doporučovala kvalitní stropní polystyren. Stropní polystyren Eshop.sepas seženete například na webové stránce eshop.sepas.cz. Jsou tam různé stavební polystyreny. Věděli jste, že polystyren je opravdu perfektní tepelnou izolací? Já mám dokonce také polystyren doma na zdi, mám zateplený takhle obývák. Je toho sice jenom tenká vrstva polystyrenu, ale řeknu vám, že i tohle jde opravdu krásně poznat. Doma tam mám větší teplo, a to díky polystyrenu.

Skvělý je i stropní polystyren.

Také jsem si řekla, že kdybych neměla asi zateplený obývací pokoj, že bych tam v zimě zmrzla. A také, co se mi velice líbilo na zateplování polystyrenem, tak hlavně fakt, že také můžu méně topit. Když třeba přestanu topit, tak mi tam teplo vydrží snad o šest hodin déle, než kdybych neměla vůbec nic nezatepleného. Kdybych doma neměla vůbec žádný polystyren. A právě stropní polystyren je také veliká výhoda. Tohle se vám vyplatí, protože teplo vám nebude utíkat stropem. Je logické, že teplo vždycky míří nahoru, takže je vždycky od podlahy vzduch něco studenější než strop. Vždycky u stropu je nejvíce tepla.

Polystyren krásně izoluje teplo.

A právě, když budete mít zateplený strop stropním polystyrenem, tak potom se také můžete doma těšit na větší teplíčko. Velice příjemné teplíčko. Já jsem opravdu teplomilný živočich, mám ráda teplo opravdu nesnáším zimu, a to ani jako období. A když je třeba venku dvacet stupňů, tak to je pro mě už docela zima. Jsem ráda, že doma to máme všechno zateplené, také se ještě chystáme zateplovat chatu. Akorát musíme počkat, až našetříme některé peníze. Ono zateplit není úplně jednoduché. A pokud chcete stropní polystyren, tak si pospěšte, protože ten je velice rychle vyprodaný. Neodkládejte to, co můžete udělat hned.