Poctivé peníze


Hypotéka a nebo úvěr je nyní opravdu podle mého názoru téma samo o sobě číslo jedna. Já vím, že v poslední době ekonomický trh s nemovitostmi není tak perfektní, jako byl třeba před koronavirem. Já si myslím, že právě takovou ekonomickou krizi zhoršila právě válka na Ukrajině a také předtím pandemie koronaviru.. Podle mého názoru, kdyby se tohle nestalo, tak možná by také nebylo tak obtížné období, jaké je dnes. Všichni ale také víme, jaká je moc vysoká inflace a jaká je na tom také naše vláda a nebo ještě ekonomika. A všichni přeci stále nadávají na vládu. A proč? To také raději necháme být. Mnoho ale lidí také nadává na to, že nemají peníze a že banky jim vůbec nechtějí půjčit.

Pěkná novostavba.

Ovšem ale také není dobré a výhodné, když se hodně lidí zadluží, jenom kvůli tomu, aby si mohli dovolit dovolenou a nebo aby mohli nakoupit také dárky na Vánoce a nebo klasicky dárky k narozeninám. Já si myslím, že když se rozhodnete investovat, tak podle mého názoru opravdu nejlepší bude, když zainvestujete do nějaké nemovitosti. Vždyť v dnešní době nemovitost se opravdu vyplatí. A potom v budoucnu, když ta nemovitost bude napsaná na vaše jméno, tak vaše děti alespoň budou něco dědit. Tohle je právě i můj velký sen, ale zatím nemám žádné peníze na to, abych si pořídila nějaký krásný malý byt. Moje maminka říká, že si mám vyzkoušet také hypotéku bez doložení příjmu.

Krásný dům.

Chvíli jsem nad tím přemýšlela, ale stále jsem měla za to, že já se svým malým platem a s partnerem, který má také nízký plat, tak nemáme vůbec na žádnou hypotéku ani šanci ani nárok. A to ani na hypotéku bez doložení příjmu. Ale nakonec jsme si vzali bankovního poradce a nakonec to vyšlo. Prý dosáhneme úplně v pohodě na hypotéku bez doložení příjmů. S přítelem jsme byli opravdu překvapení, protože tohle jsme absolutně vůbec nečekali. Myslím si, že i vy máte šanci získat hypotéku bez doložení příjmu.