Nejste na to sami


V dnešní době je problém sehnat stavební pozemek. Někdy je potřeba hledat opravdu dlouho, než seženete co odpovídá vašim požadavkům. Mnozí zájemci o stavbu domu hledají pozemek i celé měsíce až roky, než najdou takový pozemek, který je uchvátí. Nejde jen o to aby byl pozemek někde u obce či města s občanskou vybaveností, ale jde i oto, aby bylo u pozemku hezké prostředí. Krásný výhled je už jen velice příjemným bonusem, který si každý nemůže dovolit.

klíč k domu

Postavit dům si můžete pomocí stavební firmy a nebo svépomocí. Jestli vám jde o to aby byla stavba domu co nejlevnější, můžete si jej zkusit postavit sami. Co se týče stavby svépomocí, tu byste si měli důkladně rozmyslet, pokud nejste z oboru. Laik dokáže udělat na stavbě spoustu chyb, a ty je potom těžké opravovat. Mnohem lepší je zjistit si, které firmy staví zděné domy na klíč https://www.enerdomy.cz/zdene-domy-technologie.

My nabízíme výstavbu rodinných domů podle našich typových projektů. Pokud máte vyřešené finance, sehnali jste pozemek podle vašich představ a hledáte někoho kdo vám nabídne skvělé domy, jste u nás správně. Stavíme klientům domy po celé republice a nabízíme jak dřevostavby, tak zděné domy.

projekt domu

Naše domy jsou charakteristické tím, že jde o propracované projekty, kterým vévodí přízemní bungalovy. Je to z toho důvodu, že je po nich největší poptávka. Málokdo má dnes odvahu pořídit si něco výstředního, ale i takové domy máme v nabídce. Projděte si ji online a pokud vás něco zaujme, jen vám nebude vyhovovat například barva fasády, máme samozřejmě prostor pro změny v tomto ohledu.

Děláme maximum pro to, aby byli naši klienti naprosto spokojeni, a dodáváme domy, které jsou jedny z nejlepších. V řádu měsíců v případě zděného domu budete mít hotový dům, který bude připravený k nastěhování. Domy jsou neceněné včetně daně i bez ní, a u každého domu uvidíte, co všechno je v ceně.